Oznámení

Back?

18. května 2016 v 14:51 | Bad Girl

Nevím, proč se vždycky na rok nějak zdejchnu a vrátím se zase a zase a zase. Nebudu nic slibovat, ale už jenom to, že Anna nepřestala být má nejoblíbenější herečka a pořád mě dokáže jako jediná rozesmát? Jo, já tady prostě musím zůstat.

Coming soon

22. července 2015 v 19:38 | Bad Girl

Rekonstrukce ještě potrvá delší dobu, v tomhle horku se na blogu prostě pracovat nedá :D. Ale určitě to tady nehodlám skončit, mít jedinej fan blog o jedný určitý osobě na celým blog.cz, takové šance se mi moc často nedostane :D

Back back back

11. července 2015 v 15:21 | Bad Girl
Zdravím po dlouhééé době. Opravdu hodně dlouhé. Nějak dlouho mi blogování o Anně nevydrželo, bohužel. To, že jsem se rozhodla se sem vrátit měl na svědomí seriál Mom, který můžete vidět od 29.6. každý všední den v 16:35 na Nově. Na to, jak jsem na Novu, její debilní kecy, reklamy a pořady, alergická, si u mě mooc šplhla. Anna tam hraje hlavní roli a i když u mě měl seriál premiéru, líbí se mi. Jasně, určitě to není nic přelomového, ale Anna mi v téhle roli strašně sedla a když to jde, podívám se. Je to takový pěkný průměr a hodnotím ho zatím spíše kladně.. i když mám za sebou jen pár dílů :). Kevšemu se v hodně věcech s Christie vidím, takže o to se mi líbí seriál víc. Nakonec bych řekla, že se snad už z tohohle blogu nehnu a budu vytvářet postupně kvalitnější (a jediný) blog o úžasné Anně Faris, která mi přirostla k srdci už před hoodně dlouhou dobou. Popravdě už ani nevím kdy, ale asi tak postupně (thanks Scary Movie :D).

Takže postupně budu blog spravovat, i když to asi chvilku potrvá :)

Back

14. září 2014 v 8:33 | Bad Girl
Po 14ti dnech jsem se vrátila a snad to tu dám zase do pohybu.


WELCOME TO ANNA-FARIS

27. srpna 2014 v 19:08 | BadGirl
Čaute:D
Jak profi nadpis..:D no, po delším uvažování jsem se rozhodla, že si ten blog o Anně založím. Na fan blogy jsem celkem ulítlá, ale stejně je vždycky po chvilce smažu. No, stejně doufám, že s tímhle se to nestane. O Anně žádnej blog není a ani česká fan stránka, takže doufám, že to k něčemu bude. Ani neříkám, že se tady nějácí fanoušci najdou, ale zkusit to můžu. Annu mám strašně ráda a oblíbila jsem si ji už od toho, co jsem ji viděla ve Scary Movie. Postupem času jsem se začala dívat na filmy s ní a úplně mě to nadchlo. Miluju ji jako herečku i jako osobnost <3. No a poslední věc, co bych chtěla říct.. já jsem nikdy moc nebyla na ty profesionální designy, ukládání přes imgbox apod. ale po delší době jsem k tomu nakonec přistoupila. Blog asi nemá ty možnosti, abych sem uložila úplně všechny fotky a mohla je ukládat dál. A asi to bude i pohodlnější. A co se týče profi designu, když už je to jediná česká fan stránka, ten profi design si zaslouží ne? :) No, takže VÍTEJTE :)


 
 

Reklama